Jump to content


Jak zablokować połączenia od niechcianego nr ?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   atomic99

atomic99
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 30m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 07 November 2012 - 12:34

Od pewnego czasu wydzwania dzień w dzień jakaś firma z bzdetną reklamą chciałabym zablokować połączenia od tego numeru który do mnie wydzwania. Czy da się to zrobić w Sony Ericsson ELM ???

Ale nie w taki sposób że mogą się tylko dodzwonić osoby z listy kontaktów zapisanych w tel.

not found: Poprawiłem literówki :)

Edited by not found, 07 November 2012 - 17:28.


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 07 November 2012 - 16:49

Z tego co kojarzę to nie ma patcha na czarną listę dla Elma... W takim razie pozostaje sprzedaż Elma, kupno np. W995 i wgranie patcha na czarną listę albo zakup smartphone'a i zainstalowanie aplikacji do blokowania połączeń albo kontakt z biurem obsługi klienta sieci i konsultacją czy są w stanie zablokować dany numer :)

#3 OFFLINE   Kornelw1995

Kornelw1995
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 22h 38m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 02 December 2012 - 12:23

Jest taki sposób. Sam go znalazłem jak szperałem w ustawieniach telefonu. A więc tak Ustawienia>>> Ogólne>>> Profile>>> wybieramy nad naszym profilem "opcje" (obojętnie którego używamy)>>> Wyświetl i Edytuj>>> Na samym dole wchodzimy w opcje Akceptuj połączenia>>> Zmieniamy na "tylko z listy">>> Do listy dodajemy tylko tych od których chcemy odbierać czy też dzwonić itp.>>> po wypełnionej liście cieszymy się i dajemy mi plusa :)))

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 02 December 2012 - 14:50

To jest standardowa funkcja dostępna niemal we wszystkich Sony Ericssonach od DB2000 wzwyż ;) Tylko że jeśli ktoś ma dużo kontaktów i od wielu chce odbierać telefony - jest to bardzo niewygodne. Patch na czarną listę zamieniał tę właśnie funkcję na odwrót - jeżeli nie chcesz odbierać od kogoś połączeń, dodajesz go do listy i telefon generuje mu sygnał zajętości ;) No tyle że na Elma nie ma patcha na czarną listę, zostaje tylko biała od producenta ;)




0 user(s) are reading this topic