Jump to content


Pierwsze mini grafiki przedstawiające Sony Xperia Yuga [foto]


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 29 October 2012 - 15:39

Przyznam szczerze, że gdy zobaczyłem te "zdjęcia" to ogarnął mnie śmiech... Dla czegoś takiego pisać temat? Szybko jednak pomyślałem, ze najbardziej aktualne Forum o Sony & Sony Ericsson powinno jednak zamieścić nawet takie doniesienia.

Nie to nie wstęp do kryminalnej książki, a jedynie zapowiedź dwóch grafik rzekomo przedstawiających Sony Xperia Yuga C660X. Zdjęcia przedstawiają jedynie skrawki telefonu, pozwalając się domyślać, iż chodzi o górny przód:

Attached File  Sony Xperia Yuga przód.jpg   3.63K   14 downloads

i dolny tył:

Attached File  Sony Xperia Yuga tył.jpg   2.92K   13 downloads


Jeśli wcześniejsze modele wywoływały u Was nawiązania do iPhone to co dopiero powiedzieć o pierwszej fotografii... Mało tego według przecieków tył telefonu ma być wykonany ze szkła, czyli tak jak w iPhone 4/4S...

Trzeba przyznać, że mamy do czynienia z niesłychaną częstością i rozproszeniem informacji o Xperia Yuga. Coś podobnego działo się tylko w przypadku Nozomi, szykuje się więc naprawdę kluczowy telefon dla portfolio Sony w 2013 roku.


Źródło: IT168, Xperia Blog, własne

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 29 October 2012 - 17:15

nie no, jeśli Apple nie poda Sony do sądu za plagat to nie jestem goomowiec :D praktycznie kalka Iphona (przynajmniej jeśli chodzi o przód)
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 29 October 2012 - 22:48

Istny iPhone! :D Brawo Sony, to się nazywa mieć własne niepowtarzalne pomysły, świetnych designerów, honor i ambicje... :sarcasm:

Nie wiem jak Wam, ale mnie nazwa "Yuga" czy też "Yugo" nie kojarzy się z luksusem i wyższą półką, a wręcz przeciwnie czymś małym i ekonomicznym:

[img]

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

]

:D




0 user(s) are reading this topic