Jump to content


W200i nie chce się włączyć !


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Hancek

Hancek
  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 23h 59m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 18 October 2012 - 20:40

Witam, mam problem, ostatnio przypomniałem sobie o moim starym w200i który teraz jest mi potrzebny, leżał gdzieś w szafce, z jakiś rok temu go używałem i wszystko było w porządku. Teraz nie chce się w ogóle włączyć , leżał razem z włożoną baterią. Nie chce się w ogóle ładować, w ogóle nie reaguje na nic, ani na komputer , ani na ładowarke , jedynie jakie znaki dawał to kilka razy na czerwono zaświeciła się lampka od włączania telefonu, nie pamiętam ile razy dokładnie się zaświeciła , było tak gdy włożyłem do niego nową baterię pożyczoną od kolegi i podłączyłem telefon do ładowania. Nie wiem co się dzieje , telefon nie upadł , nie był zalany a jeszcze rok temu działał. Proszę o pomoc bo nie wiem jak mam go "ożywić". Dziękuję i Pozdrawiam.

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 19 October 2012 - 04:28

Na początek proponuję go zostawić pod ładowarką na 30-60 minut. Jeśli się nie ożywi, wsadź naładowaną baterię i zrób za pomocą setool2 lite 1.11 identyfikacje podłączając go z "c" a jak nie zadziała to z "2i5" :) Wklej log z identyfikacji tutaj w temacie w tagach code :)




0 user(s) are reading this topic