Jump to content


[Rozwiązany] W jakiej sieci drugi numer ?


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 33m

Posted 11 October 2012 - 19:11

Miałem wszystkie sieci w różnych latach.Cobyście doradzili ?
Rok ważne konto,żeby było.

Edited by timmi, 11 October 2012 - 19:12.


#2 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 20h 23m

Posted 11 October 2012 - 19:30

To zależy do czego je potrzebujesz. Ja byłbym gotów wypróbować Virgin Mobile, choć najpierw musiałbyś jeszcze poczytać czy rzeczywiście te wysokie standardy usług (głównie zasięg) i obsługi klienta (które sieć zapowiadała w jednej z publikacji prasowych) rzeczywiście mają miejsce.

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 11 October 2012 - 19:45

Według mnie możesz przetestować dziewicę lub od siebie mogę polecić Orange (jest rok ważności konta po wysłaniu bezpłatnego sms )  :)

#4 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 48m

Posted 11 October 2012 - 20:47

rok ważności konta jest też w heyah - po każdej rozmowie, choćby trwała i sekundę. wszystko zależy do kogo będziesz pisać smsy lub dzwonić. hayah - niestety - ma całkiem spore stawki, ale czasem zrobią naprawde udaną promocje (vide 1000 sms do wszystkich sieci za 3.90 zł)
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#5 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Super Moderator

  • Super Moderator
  • 1,574 posts
    • Time Online: 79d 1h 3m
  • GG:
  • Kraj::
  • Miasto:KMY
  • TelefonHuawei P8
  • Rom: Stock
  • Operator: PLAY

Posted 11 October 2012 - 21:19

A ja tam polecam Plus :) Rok ważne konto i przez miesiąc piszę teraz smsy do wszystkich bez ograniczeń za 5zł bez dodatkowych opłat. Nie pamiętam już kiedy ostatnio zasilałem konto :)

#6 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 555 posts
    • Time Online: 16d 8h 2m

Posted 17 October 2012 - 12:11

od siebie polecam heyah. fakt platne sprawdzanie konta ale to grosiki są u siebie mam ze jak wykorzystam 50 groszy z konta dostaje wiadomosc ze stanem konta wiec tragedii nie ma aaa... prz stanie konta poniezej 2zł juz nawija o niskim stanie konta... tak to przyzwoicie tanio do neta darmowe rozmowy z jedna jub ze wszystkimi w sieci (zalezne od doladowan - 5 i 20 do jednej a 30 do all ) za ile doladujesz na tyle dni masz darmowe
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • Autor tematu
  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 33m

Posted 18 November 2012 - 15:30

Kupiłem orange z drazetkami nawet :)myślę ,że można zamknąć.

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 18 November 2012 - 15:46

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




1 user(s) are reading this topic