Jump to content


nowy soft w wt13i


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   tobi918

tobi918
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 26m
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 19 April 2012 - 10:05

Witam. Jestem świeżym użytkownikiem i mam powazny problem. Moja kobieta poleciala rok temu do anglii i zakupiła tam ten oto telefonik, czyli WT13i. Problem jest w tym ze ona nie wiedziala ze na telefonie nie będzie w ustawieniach opcji zmiany jezyka na jezyk polski. Pomóżcie mi wgrać polskiego softa najlepiej bez blokady sim lock ! Jak sie to robi ? Bawie sie w zmiane softów ale ten telefon to dla mnie czarna magia ! Nie wiem skad wziac softa do niego i jak go wgrac ! Proszę o pomoc.

not found: Ort. ;)

Edited by not found, 19 April 2012 - 10:27.


#2 OFFLINE   vad3r

vad3r
  • User
  • 163 posts
    • Time Online: 11d 22h 28m

Posted 19 April 2012 - 14:22

Soft jest w downloadzie -> http://www.sonyerics...-walkman-wt13i/

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 19 April 2012 - 15:26

Soft jest, ale darmowego flashera dla tej platformy nie ma. Pozostaje wizyta w serwisie i zmiana softu boxem :)

#4 OFFLINE   tobi918

tobi918
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 26m
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 19 April 2012 - 18:27

ale lipa. A wiecie moze jaki to mniej wiecej jest koszt ?

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 19 April 2012 - 18:41

To zależy od serwisu. Myślę że 30-50 PLN . Oprogramowanie możesz zmienić w naszym serwisie online. Koszt to 20 PLN, trzeba posiadać internet 2 megabity, windowsa vistę lub nowszy oraz naładowaną baterię i kabelek. Więcej informacji poniżej. Tyle że sprawa simlocka to zupełnie inna rzecz, w sieci powinieneś kupić kod odblokowujący za ok. 60 PLN. Zależy czy masz odblokowany czy zablokowany licznik kodów no i na jaką sieć jest założony simlock...

#6 OFFLINE   tobi918

tobi918
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 26m
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 20 April 2012 - 06:43

nie mam pojecia czy telefon ma licznik kodow. ja nawet nie wiem jak w nim softa sprawdzic ;/
co do simlocka, to zalozony jest na siec O2

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 20 April 2012 - 14:44

Jak O2 UK, to będzie lipa. Simlock z zagranicznych sieci kodem to 125 PLN najtaniej, a wcale nie ma pewności że z tego modelu ściągają :unsure: Z tego co widzę na listach, to nie figuruje. Być może w salonie O2 da się go odblokować, ale z pewnością małe pieniądze to nie będą.

Jurij: Post użytkownika skrzatxd został usunięty - odkopanie tematu + 4l.

#8 OFFLINE   jebaka

jebaka
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 31m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 07 October 2012 - 13:52

Witam , jakim programem moge zmienic soft w wt13i ? w setoolu nie ma do wyboru tego modelu..

not found: Witaj. Post połączyłem z podobnym tematem :)

Edited by not found, 07 October 2012 - 16:16.


#9 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 07 October 2012 - 15:30

Witaj,

Nie ma darmowego sposobu na zmianę języka w tym modelu. Możesz skorzystać z usług naszego serwisu online i za 20 PLN wgramy Ci najnowsze polskie oprogramowanie. Trzeba posiadać internet minimum 2 megabity, windowsa viste lub nowszy, naładowaną baterię i kabelek. Więcej informacji na gg: 1793684 lub skype: gen.jurij

#10 OFFLINE   tiestosclublife

tiestosclublife
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 2h 50m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 21 November 2012 - 13:01

Zmiana softu jest jak najbardziej możliwa przy zmianie softu na niebrandowany z językiem polskim włącznie.


I wcale nie jest powiedziane że nowy to najlepszy , zajęło mi trzy próby zanim flash zakończył się pomyślnie i to z softem.

...czyli takim nienajnowszym ....

Pozostał jednak simlock w O2 DE ( Niemcy ) i jak go teraz zdjąć pytanie ???

Proszę o pomoc Panie Jurij.....

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 21 November 2012 - 16:57

Nie ma możliwości zdjęcia simlocka z tego modelu na chwilę obecną. Tylko autoryzowany serwis Sony lub operator, który założył blokadę - mogą to zrobić. Co do firmware - my wgrywamy najnowsze firmware bez żadnego problemu za pomocą profesjonalnego sprzętu, a nie jakiegoś badziewia ;) Pozdrawiam

#12 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 22 November 2012 - 07:36

Ja bym zrobił inaczej to co się wyda na Simlocka i na softa, było by lepiej kupićvl x10mp lub x8 a ten spróbować sprzedać.gdyby nie platforma sagema to softa by się pewnie dało zmienić za darmo.Wg mnie to nie warto inwestować w taki tel.




0 user(s) are reading this topic