Jump to content


Rusza kampania reklamowa Virgin Mobile w Polsce [video]


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 04 October 2012 - 19:45

W najbliższą sobotę - 6 października 2012 roku, ruszy ogólnopolska promocja Virgin Mobile w Polsce.

Myślą przewodnią kampanii jest "Wszystko halo!" - a o tym czy rzeczywiście wszystko jest "halo" możecie się przekonać oglądając pierwszy ze spotów:


Oprócz 45-sekundowych reklam, wyemitowane zostaną także krótsze filmy (15-sekundowe), których zdaniem będzie prezentacja największych atrakcji ofertowych Virgin Mobile wśród których przede wszystkim wymienić można: 19 groszową stawkę za połączenie do wszystkich sieci oraz ofertę 50% ekstra do każdego doładowania.

Virgin Mobile atakuje. Przygotujcie się zatem na zmasowane "halo" w telewizji, Internecie, billboardach itd. Poza tym mają być także prowadzone działania marketingowe w pubach, akademikach i uczelniach.

Źródło: Virgin Mobile

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 05 October 2012 - 00:40

No powiem szczerze, że reklama bardzo udana :) Zapewne po kilkudziesięciu emisjach wszyscy będą jej mieli dość, ale przykuwa uwagę, nie jest nudna, może nawet trochę zabawna... Jedyne co bym w niej zmienił to podkład muzyczny, a poza tym końcówka super :)

#3 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,429 posts
    • Time Online: 106d 9h 22m

Posted 05 October 2012 - 07:54

Mi się reklama podoba, fajnie zrobiona. Ciekawe ile razy ją jutro zobaczę w telewizji :D
WALKMAN®

#4 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 06 October 2012 - 16:06

Ja również mam bardzo pozytywne wrażenia związane z tą reklamą. Całkiem przyjemnie zrobiona, przede wszystkim "nie drażni". Ciekawe jak przełoży się na zainteresowanie usługami Virgin Mobile.




0 user(s) are reading this topic