Jump to content


Nowy firmware dla Sony Xperia S (6.1.A.2.45) [video]


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 5m

Posted 28 August 2012 - 10:45

Wczoraj Sony Mobile udostępniło nowy firmware dla Sony Xperia S. Pomimo początkowych problemów z jego dostępnością w PC Companion, wygląda na to, że Sony rozwiązało wszystkie problemy i śmiało możecie już podpinać do komputera swoje "eSki". Najnowsza wersja softu to 6.1.A.2.45 i ma ona poprawić niedociągnięcia związaną z poprzednią wersją - 6.1.A.2.34.

Aktualizujcie i dajcie znać co ze zmianami.

Poniżej film, na którym możecie zobaczyć jak sprawuje się 6.1.A.2.45 na Xperia S:



#2 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 4m

Posted 28 August 2012 - 15:19

A ci którzy nie chcą czekać aż pod ich SI będzie dostępny rom, zapraszam do downloadu - > http://www.sonyerics...26i-61a245-ce1/

#3 OFFLINE   jaro897

jaro897
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 12m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 04 September 2012 - 21:23

W końcu Sony! Z całej tej radości założyłem konto żeby podzielić się opinią ;)
Po instalacji "czwórki" telefon dostał niespotykanego muła, biorąc pod uwagę małą ilość zainstalowanych aplikacji, nie wyobrażam sobie jakie problemy mogli mieć ludzie którzy dość mocno obciążyli S'ke. Dzisiaij znów jestem zadowolony z posiadania S'ki :D Po południu wyskoczyło info o aktualizacji "firmware update 6.1.A.2.45 for Xperia S". Zainstalowałem od tak i odłożyłem telefon. Wróciłem po paru godzinach i kiedy wziąłem phona do ręki w pierwszej chwili pomyślałem że w procesorze wysrosły 2 dodatkowe jajka ;) Jak na razie optymalizacja jest świetna i bardzo polecam jeśli ktoś doświadczył podobnego zamulenia S'ki po przesiadce na Ice Cream'a. Jeśli się nie mylę jest to pierwsza taka aktualizacja od tamtego czasu ale głowy nie dam :) W każdym razie znów mogę czerpać przyjemność z korzystania ze swojego phona.
Gwoli ścisłości dodam, że zarówno galeria, filmy, menu oraz sam ekran główny śmigają bez żadnego lagowania. Oby następne poprawki szły dokładnie w tę stronę. Pozdro dla wszystkich posiadaczy Xperii S :rock:

#4 OFFLINE   oiludi

oiludi
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 3h 48m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 05 September 2012 - 13:23

Wykorzystałeś już limit transferu przyznany ci przed administratora na dzień. < więc podawanie takich linków mija się z celem..

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 05 September 2012 - 13:30

Dlaczego tak uważasz? Tutaj masz szczegółowo opisane jak powiększyć swój dzienny transfer: http://www.sonyerics...ericsson-world/ :) Poza tym możesz skorzystać z naszego serwisu online i również będziesz miał najnowsze polskie niebrandowane oprogramowanie w swoim telefonie ;)




0 user(s) are reading this topic