Jump to content


Super pamięć zamiast super ofert, czyli jak T-Mobile "uczy" języków


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 ONLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 5m

Posted 27 August 2012 - 11:26

Niestety ciężko w ostatnim czasie napisać coś dobrego o T-Mobile. I choć tym razem być może i "językowa" inicjatywa jest dobra i uzyska aprobatę wśród klientów, to drażni mnie, że zamiast dobrych abonamentów i tańszych telefonów mydli się ludziom oczy kursem nauki języka. Taki bowiem prezent od 29 sierpnia otrzymają klienci T-Mobile, którzy przedłużą lub podpiszą nową umowę z operatorem.

Bonusem jest kurs SuperMemo dostępny na trzech poziomach zaawansowania, dzięki któremu będziecie mogli "zapisać się" na naukę: angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego. Słuchowiska przygotowano w oparciu o wielokrotnie wyróżnianą metodę SuperMemo, która według jej twórców pozawala na nawet 15 krotnie szybsze przyswajanie wiedzy.

Z opisywanej promocji będą mogli skorzystać klienci, którzy wybiorą jedną z ofert abonamentowych z Internetem, multimedialną ofertę Mix na liczbę doładowań z bezpłatnym Internetem lub ofertę z laptopami, netbookami i tabletami w T-Mobile i zainstalują bezpłatnie aplikacje z kursem na urządzenia z Androidem.

W nawiązaniu do ostatniej wymiany zdań w jednym z tematów znajduje specjalne zastosowanie dla tych kursów. Dzięki nim poznanie ofert operatorów w innych krajach z pewnością będzie dużo prostsze ;)

Źródło: T-Mobile

#2 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy
  • User
  • 184 posts
    • Time Online: 7d 12h 47m

Posted 27 August 2012 - 12:19

tylko co niby znaczy "słuchowisko"? subskrypcja podcastów? gdyby to było w formie aplikacji (tak jak SuperMemo na PC), to byłaby to świetna sprawa, sam korzystałem z tego do nauki angielskiego (rym) i muszę przyznać że słownictwo i elementy gramatyki się przyswaja genialnie.

#3 ONLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 5m

Posted 27 August 2012 - 12:29

Słuchowisko to już moje słowotwórstwo, które przyszło mi na myśl po tym jak w przeszłości miałem styczność z kasetami magnetofonowymi, z których lektor "uczył" angielskiego...

W tym przypadku chodzi o kursy, które zawierają bardzo specjalnie opracowane lekcje z ponad 3 tysiącami ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych, które mają umożliwić naukę ponad tysiąca słów i wyrażeń. Lekcje mają polegać na pracy z tekstem, jego zrozumieniu oraz powtarzaniu wykorzystanego słownictwa i wyrażeń.

Tak jak pisałem ma być to aplikacja na system Android.

#4 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy
  • User
  • 184 posts
    • Time Online: 7d 12h 47m

Posted 27 August 2012 - 13:02

a właśnie, przeoczyłem ten fragment o aplikacji. no to naprawdę świetna sprawa!




0 user(s) are reading this topic