Jump to content


Sony Xperia "Tsubasa" (LT25i) z firmware eDream 9


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 7m

Posted 16 August 2012 - 10:21

Po tym jak Internet obiegły informacje związane z umieszczeniem telefonu Sony Xperia LT25i "Tsubasa" w jednym z zestawień benchmarkowych, nie trzeba było długo czekać aż na jaw wypłynie zdjęcie wykonane tym modelem.

Jak wynika z danych EXIF (zdjęcia nóg) smartfon będzie działał na firmware 9.0.D.0.175 o nazwie kodowej eDream 9. Dla porównania soft Sony Xperia T (LT30p "Mint") oznaczono jako eDream 7. Ciekawe który model zadebiutuje z eDream 8? Xperia SL?

Według doniesień istnieje spora szansa, że Tsubasa będzie posiadać system Android w wersji 4.1 Jelly Bean, choć oczywiście nigdy nic nie wiadomo bo Sony to Sony i wiemy jak ciężko idzie im aktualizacja swych urządzeń.

Posted Image


Źródło: XperiaBlog

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 16 August 2012 - 16:10

Bardzo fajny news z którego wynika chyba tylko tyle, że Sony ma zamiar wprowadzić taki model do sprzedaży :unsure:

1. Ta fotka to jakaś totalna kpina. Połowa zdjęcia zasłonięta, reszta to czyjeś brudne giry - to ma mnie zainteresować nowym produktem Sony? I wszystko podane w rozdziałce mniejszej niż VGA? :szczerbol:

2. Nie rozumiem dywagacji na temat zależności wersji oprogramowania i jakiejś jego nazwy kodowej... Mam rozumieć że im wyższa wersja oprogramowania tym lepszy model? Hehe niedawno zostało wypuszczone firmware do low endu - Xperii tipo w wersji 11_0_A_0_16. I o czym to świadczy? Absolutnie o niczym [img]

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

]

#3 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 7m

Posted 17 August 2012 - 09:50

Napisz do Sony, że przecieki, które wypuszczają są słabej jakości i do niczego się nie nadają :) Sam tego nie wymyśliłem i nie spreparowałem.

Jednego po tym newsie jesteśmy pewni, coś z debiutem Xperia Tsubasa jest na rzeczy.

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 17 August 2012 - 12:56

Wiem i nie mam przecież do Ciebie o to pretensji :) Tylko jestem trochę zmieszany po zaserwowaniu mi tego czegoś... No chyba nie powiesz mi że powyższy przeciek pobudził Twoje zainteresowanie produktem i nakręcił Cię do wydania kilkuset dolarów na zapowiadany produkt Sony? A gdybym miał pisać cokolwiek do firmy Sony, zapewne sporawy elaborat by z tego wyszedł :lol:

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 17 August 2012 - 19:12

spokojnie to jest przeciek tylko, nie możemy oczekiwać lepszych zdjęć po takim czymś ;)
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#6 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 7m

Posted 17 August 2012 - 20:02

Tak tylko ja nie odbieram tego "zdjęcia" jako chęci zaprezentowania nam możliwości aparatu ;)

Bardziej jako sygnał. Będzie Xperia Tsubasa śledźcie nowe informacje na jego temat :)




0 user(s) are reading this topic