Jump to content


odblokownie ekranu


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   dragemon

dragemon
  • User
  • 15 posts
    • Time Online: 9h 24m
  • Kraj::
  • Operator: O2

Posted 15 July 2012 - 10:28

WitamPosted Image! Od wczoraj jakoś się tak dziwnie poprzestawiało w telefoniku i.....przy odblokowaniu ekranu przy przesuwaniu palcem, z prawej strony widnieje ikona aparatu, a była do tej pory ikona wyciszenia dźwięku. Chciałem powrócić do poprzedniej ikonki bo było to super wygodne- szybko można było wyciszyć dźwięki, ale jakoś nie daję rady, POMOCY




0 user(s) are reading this topic