Jump to content


[Rozwiązany] Yari - awaria


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   batmaniak

batmaniak
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 4h 19m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 27 June 2012 - 07:10

Witam. Mam problem z yarim. Telefon działa lecz nie wiem co jest nie tak. Na początku zaczął migać regularnie bez względu na to czy klapka była rozsunięta czy też zsunięta. Teraz jest ciągle czarny choć smsy i rozmowy przychodzące normalne dochodzą. Co może być przyczyną taśma ? Czy też może to wina softu ? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Edited by not found, 27 June 2012 - 14:44.
literówki


#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 27 June 2012 - 10:04

czy klawiatura funkcyjna normalnie dziala ? upadl ? mozliwe rowniez ze padlo lcd na poczatek jednak proponowalbym soft ...to nic nie kosztuje a nastepnie rozkrecenie fona i ocene stanu tasmy flex
softy & cda : http://www.sonyerics...egory/269-yari/
wgrywasz Omniusem
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#3 OFFLINE   batmaniak

batmaniak
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 4h 19m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 27 June 2012 - 16:08

View Postfaflak, on 27 June 2012 - 10:04, said:

czy klawiatura funkcyjna normalnie dziala ? upadl ? mozliwe rowniez ze padlo lcd na poczatek jednak proponowalbym soft ...to nic nie kosztuje a nastepnie rozkrecenie fona i ocene stanu tasmy flex
softy & cda : http://www.sonyerics...egory/269-yari/
wgrywasz Omniusem
Wyświetlacz wyświtla tyle że czarne tło . Rozkręciłęm go i taśma w jednym miejscu jest lekko zszorowana. Czy ona może być przyczyną tego ? Zaraz spróbuję przeinstalować soft. I małe pytanie które pliki są do yariego ?

Edited by batmaniak, 27 June 2012 - 16:15.


#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 27 June 2012 - 16:36

Weź r7aa076 main to główny plik z rozszerzeniem .mbn ,fs system plików z rozszerzeniem .fbn ,custom spakowany z rozszerzeniem .zip central europe najlepiej.Attached File  f.png   46.93K   12 downloads

#5 OFFLINE   batmaniak

batmaniak
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 4h 19m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 01 July 2012 - 11:14

Dopiero dziś to zrobiłem ale niestety po zakończeniu pracy omixa wyjęciu bateri i ponownym uruchomieniu telefonu ekran jest cały czas podświetlany na czarno.

#6 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 01 July 2012 - 12:44

to tasma do wymiany ...
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#7 OFFLINE   osa355

Posted 01 September 2012 - 22:00

To na 100% taśma bo ja mam teraz to samo:) dobrze że mam u kolegi w zapasie drugi LCD.

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 01 September 2012 - 22:01

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic