Jump to content


[Rozwiązany] P900 Update soft to R5B02


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Gadon

Gadon
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 4h 30m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 24 June 2012 - 18:57

Witam, dzisiaj próbowałem zaktualizować soft w moim p900, najpierw spóbowałem z update service pobranego z tej strony i okazało się że nie ma tego modelu do wyboru !? (wiem że to stary telefon ale bez przesady ) potem ściągnełęm PC suite 3.1.1 i plik bin: "P900_R5B02_Symbian.bin" (posiadam R3C006) w instalatorze plików postęp dochodzi do końca poczym zaczyna od nowa i staje w miejscu, próba skopiowania pliku na karte pamieci (karta 32MB plik ma około 24MB) bardzo szybko kończy sie niepowodzeniem.
Podpowiedzcie co robie źle albo jak to zrobić.
Z góry dziękuje.
gadon

Edited by Gadon, 24 June 2012 - 19:07.


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 24 June 2012 - 19:15

Po pierwsze primo, Update Service nie obsługuje tego modelu od ładnych ... 6-8 lat. Niedawno Emma przestała obsługiwać modele z pierwszej generacji platformy A2, więc nawet takiego W910 w autoryzowanym serwisie Ci już nie naprawią. A co dopiero model z 2003 roku... Możesz poszukać w sieci programu SEMCTool v.8.4. W nim na liście jest P900, ale wątpię zeby Ci się udało go przeflashować. Nie spotkałem się z plikami softu pod ten program. Sam mam P800 i problem z przeflashowaniem tego jest ogromny. Najlepsze wyjście - idź do serwisu gdzie mają Cruisera lub Fightera - zrobią to bez problemu. Niestety Setool nie obsługuje tak starych modeli :(

#3 OFFLINE   Gadon

Gadon
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 4h 30m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 24 June 2012 - 19:36

Spróbuje tym SEMC_Tool_v8.4. To może znasz inny sposób na zmiane jezyka na PL ?

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 24 June 2012 - 23:00

Oj, tylko boxy pokroju cruiser, fighter, twister, tornado. Gdyby flashowanie PDA DB1000 było takie proste, już dawno bym sobie wgrał inny firmware do P800, polską nakładkę i aplikację do zmiany motywów... Co prawda są spolszczenia, ale one nie działają na wszystkich wersjach firmware. Niestety UIQ 2.0 / 2.1 teraz nikt się nie interesuje :(

#5 OFFLINE   Gadon

Gadon
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 4h 30m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 25 June 2012 - 12:22

Wszystko jasne, temat uważam za zamkniety.
Dzieki za odpowiedz.

#6 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 7m

Posted 25 June 2012 - 13:17

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic