Jump to content


Wyświetlanie nowego SMS'a


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   dragemon

dragemon
  • User
  • 15 posts
    • Time Online: 9h 24m
  • Kraj::
  • Operator: O2

Posted 14 June 2012 - 08:15

witam mam problem z se elm,a mianowicie gdy dostaje sms-a automatycznie wyswietla mi sie pierwsza linijka wiadomosci na ekranie ,czy jest jakis sposob aby to wylaczyc ?

#2 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Zdobywca w 3 miejsca w konkursie „Pokaż z bliska atuty SE”

  • User
  • 353 posts
    • Time Online: 7d 10h 14m

Posted 14 June 2012 - 08:58

Jest. Ale musisz zmienić w ustawieniach telefonu tych ogólnych nowe zdarzenie z menu podręcznego na to drugie. Wtedy jak przyjdzie Ci sms będzie napisane tylko od kogo i o której.
Posted Image

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 14 June 2012 - 11:06

Aby to zrobić musisz zmodyfikować nieco custom bo domyślnie tego nie ma w każdym telefonie
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#4 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Zdobywca w 3 miejsca w konkursie „Pokaż z bliska atuty SE”

  • User
  • 353 posts
    • Time Online: 7d 10h 14m

Posted 14 June 2012 - 12:44

Napisz czy modyfikowałeś go i czy umiesz to zrobić, wtedy Ci pomożemy;d
Posted Image




0 user(s) are reading this topic