witam mam problem z se elm,a mianowicie gdy dostaje sms-a automatycznie wyswietla mi sie pierwsza linijka wiadomosci na ekranie ,czy jest jakis sposob aby to wylaczyc ?
Wyświetlanie nowego SMS'a
Started by dragemon, Jun 14 2012 08:15
3 replies to this topic
#1 OFFLINE
Posted 14 June 2012 - 08:15
#2 OFFLINE
#3 OFFLINE
Posted 14 June 2012 - 11:06
Aby to zrobić musisz zmodyfikować nieco custom bo domyślnie tego nie ma w każdym telefonie
Pomogłem? Daj plusika
Moja obecna lista telefonów:
K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)
Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua











