Od 9 maja 2012 roku w T-Mobile w ramach oferty Pakiet dla Biznesu klienci będą mogli uzgodnić z operatorem najlepszą dla siebie ofertę oraz cenę telefonu.
Nowa promocja opiera się na 6 pakietach wartościowych, które będzie można wykorzystać na rozmowy krajowe i międzynarodowe, SMS, MMS oraz inne usługi. Klient będzie mógł ponadto, negocjować procent w jakim chce powiększyć kwotę na usługi oraz ile przy wybranej ofercie będzie kosztował go nowy telefon. W zależności od potrzeb przedsiębiorca będzie mógł powiększyć o 25%, 50%, 75% lub nawet więcej dostępny w abonamencie pakiet wartościowy na usługi telekomunikacyjne lub cenę nowego telefonu obniżyć nawet do 1 zł netto.
T-Mobile dla wszystkich przedsiębiorców przenoszących numer od innego operatora przygotował specjalny 10% rabat na abonament w taryfach Pakiet dla Biznesu przez 24 miesiące. Dodatkowo w wybranych taryfach klienci operatora otrzymają aż 20 000 mil Miles&More za przedłużenie lub zawarcie nowej umowy.
Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało w praktyce, bo przecież T-Mobile i tak będzie musiało wyjść na swoje...
Źródło: T-Mobile


W pakietach dla biznesu w T-Mobile przedsiębiorcy mogą negocjować
Started by Mikołaj, May 08 2012 18:05
No replies to this topic