Jump to content


Ice Cream Sandwich beta ROM dla Xperia PLAY


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 30 March 2012 - 15:39

Sony Mobile poinformowało o wydaniu oficjalnego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich beta ROM dla Xperia PLAY. Wszystkie szczegóły znajdziecie

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

. Przed instalacją ICS upewnijcie się, że macie ostatnią wersję firmware, gdyż jest ona konieczna do przeprowadzenia aktualizacji.

Podobnie jak to bywało wcześniej, tak i w przypadku beta ROM dla Xperia PLAY brakuje w nim m.in aplikacji Google (Gmaila, Google Play, Map Google, funkcji Face Unlock) i obsługi sieci WiFi.

Przypomnijmy, że miesiąc temu Sony wypuścił beta ROM dla trzech innych telefonów rodziny Xperia - arc S, neo V, ray.

#2 OFFLINE   .RadziU.

.RadziU.
  • User
  • 84 posts
    • Time Online: 2d 5h 6m

Posted 30 March 2012 - 18:42

rany po przeczytaniu pierwszych słów tytułu myślałem że to już oficjalna aktualizacja do ICS dla Xperii ;p

Edited by .RadziU., 30 March 2012 - 18:42.


#3 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 30 March 2012 - 20:27

hehe kiedy ja przeczytałem tą informację też tak myślałem :) Niestety na finalną wersję przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale myślę że bliżej już niż dalej.

#4 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 12 April 2012 - 09:08

No niestety jak donoszą użytkownicy Xperia PLAY pojawiły się dość istotne problemy z obsługą gier, przy instalacji beta ROM ICS.

Sprawa dotyczy głównie gier firmy Gameloft, gdzie z 9 produktów tylko 2 działają bez problemów. Miejmy nadzieje, że to przejściowy problem, charakterystyczny dla wersji testowych. Więcej

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

.




0 user(s) are reading this topic