Jump to content


Nielimitowane rozmowy, SMS-y i Internet w sieci Orange


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6718 posts
    • Time Online: 166d 11h 1m

Posted 30 August 2011 - 11:02

Ostatnio informowaliśmy już o zmianach i nowych promocjach w Orange. Tym razem wiemy już o nich znacznie więcej...

Od wczoraj dostępne są nowe usługi dla nowych i obecnych klientów Orange - można skorzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz dostępu do internetu w komórce. We wszystkich taryfach dostępna jest także usługa Niekończąca się minuta w Orange.

Taryfa Delfin drugiej generacji to abonamenty od 29,90 zł do 99,90 zł. W dwóch najdroższych wersjach „Pogaduchy w Orange na okrągło” są bezpłatne. W przypadku najtańszych ofert trzeba zapłacić od 10 do 50 zł miesięcznie.
Posted Image

Pelikan II jest ofertą skierowaną do osób, które dużo SMS-ują. W tym abonamencie występuje usługa „SMS-y w Orange na okrągło” za 25 zł miesięcznie w abonamencie 29,90 zł i za darmo w przypadku pozostałych.

Posted Image

Taryfa Pantera została najbardziej wzbogacona. W najtańszej ofercie można wykupić usługę „Pogaduchy w Orange na okrągło” (droższe oferty za darmo) i „Internet bez limitu danych” za 25 zł w przypadku oferty za 49,90 i 69,90 zł (droższe oferty posiadają tę usługę za darmo). Warto podkreślić, że internet bez limitu polega w tym przypadku na znacznym spowolnieniu prędkości internetu po wykorzystaniu dostępnych pakietów.

Posted Image

Pogaduchy w Orange na okrągło” to usługa, która umożliwia nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w sieci Orange, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci taryf Delfin II i Pantera II, a dla posiadaczy abonamentów Delfin II 225 i Pantera II 225 lub wyższych usługa jest bezpłatna. „Pogaduchy w Orange na okrągło” można włączyć m.in. wysyłając bezpłatny SMS o treści AKT PGO pod numer 80800.
SMS-y w Orange na okrągło” to usługa dla klientów taryf Pelikan II, która zapewnia nieograniczoną liczbę SMS-ów do sieci Orange. Usługa jest dostępna bezpłatnie dla posiadaczy abonamentu Pelikan II 60 lub wyższego. Można ją włączyć m.in. wysyłając bezpłatny SMS o treści AKT SMS pod numer 80800.
Internet bez limitu danych” to usługa, dzięki której klienci taryf Pantera II otrzymują dodatkowe pakiety na transmisję danych, a po ich wykorzystaniu mogą bez żadnych opłat łączyć się z internetem z mniejszą prędkością. Usługa jest bezpłatna dla posiadaczy abonamentu Pantera 300 lub wyższego. Aby ją aktywować, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści AKT INTERNET pod numer 80800.
Niekończąca się minuta w Orange” – to oferta dla wszystkich klientów korzystających z taryf Delfin II, Pelikan II i Pantera II w Orange. Za 2 zł miesięcznie mogą prowadzić nielimitowane czasem trwania rozmowy w sieci Orange, płacąc tylko za 1 minutę połączenia. Usługę można włączyć m.in. wysyłając bezpłatny SMS o treści AKT MINUTA pod numer 80800.

Z usług mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Orange. Szczegóły na:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!Źródło:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!


0 user(s) are reading this topic