Jump to content


Radio samochodowe


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 12 January 2012 - 20:30

Witam jakie jednostki sterujace uzywacie w swoich samochodach oczywiscie sony (konkretnie modele) i dlaczego wlasnie one ?
zaczne od siebie trzy ostatnie mialem soniaki wszystkie mialy funkcje drive-S jednak najbardziej zadowolony bylem z ostatniego CDX MP-70 ktore posiadalo niezalezne wyjscie subwoofera (mono co jest +) wejscia AUX z tylu ,8 kolorow podswietlenia ,regolowany kontrast, no i najlepsze kieszen od cd jak w laptopie i wiele innych bardziej lub mniej potrzebnych bajerow
Idealne radio dla osob ktore woza dodatkowy balast w bagazniku w postaci piecyka i skrzynki basowej  ;)
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#2 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 12 January 2012 - 21:19

Ja u siebie mam tylko głośniki pioneera, a radio alpine. Z sony mialem do czynienia, dobry sprzet ale że mialem okazjej kupić cos innego tanio to wziąłem :)

DENON DJ





0 user(s) are reading this topic