Jump to content


Sony Ericsson W995 najlepsze sterowniki


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Masownik

Masownik
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 26m
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 09 January 2012 - 13:20

Witam
Przegladałem to i inne fora i jest tego naprawde multum...
Dlatego chciałbym zdać sie na opinie wasza.. Interesowały by mnie sterowniki do aparatu/kamery żeby poprawic kopie zdiec... sterownik dzwieku zeby jakośc była jesczze lepsza nieco mocniejszy bas i dzwiek.... oraz sterownik do ekranu żeby poprawic kolory itd;)

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 09 January 2012 - 13:43

z akustyk to blacklizard farfield stereo, a na słuchawki to też od blacklizarda, ekranu to też blacklizarda, a sterownik aparatu sam musisz sobie wybrać. osobiście polecam jocks extreme sharpness 1.4 albo 3.0 i najnowsze sterowniki od rodrigueza :)
Posted Image

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 11 January 2012 - 18:25

Nikt Ci nie powie jakie sa najlepsze. Bo to jest tylko nasze zdanie. Nikt nie ma Twojego gustu. Ściągaj sterowniki, instaluj i sprawdzaj które Tobie odpowiadają najbardziej.   My możemy tylko polecić jakieś ale nie ma pewności że się Tobie spodobają. Ja używam blacklizarda na dźwięk i lcd a na aparat rodriguez. Ale jak pisałem. Sam testuj a wyjdzie Ci to najlepiej.

DENON DJ





1 user(s) are reading this topic