Jump to content


T-Mobile gwarantuje najniższe ceny smartfonów


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 02 January 2012 - 21:14

Już 4 stycznia T-Mobile rozpoczyna promocję, w której ma oferować telefony w najniższych cenach wśród operatorów komórkowych. W ramach akcji promocyjnej klient, który znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji otrzyma od operatora rekompensatę w postaci abonamentu za złotówkę przez trzy miesiące.

Gwarancją najniższej ceny objęte są telefony, które w sklepach konkurencyjnych sieci są ogólnie dostępne w porównywalnej wartości abonamentu i długości zawartego kontraktu.

Ponadto w nowej ofercie klienci otrzymają nawet o połowę większą liczbę minut do wszystkich sieci w cenie abonamentu oraz nowe usługi w promocyjnych cenach, m.in., nielimitowane rozmowy w T-Mobile już od 5zł miesięcznie. Dla przykładu w najniższym abonamencie za 29,90 zł klient otrzyma teraz 120 minut do wszystkich sieci krajowych zamiast 80. Dodatkowo będzie miał możliwość dokupienia za 5 złotych pakietu 1000 SMS-ów/MMS-ów do wszystkich sieci.

T-Mobile przygotował również specjalną ofertę dla klientów innych sieci, którzy skorzystają z nowej promocji i przeniosą swój dotychczasowy numer do T-Mobile - abonament za pół ceny przez pół roku.

Posted Image


Źródło:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



#2 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 04 January 2012 - 13:06

Jeśli jeszcze nie wiecie to już niedługo zapewne się dowiecie, że ponoć:




#3 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 04 January 2012 - 16:04

Nein, danke ;) Choćby nie wiem jak rewelacyjne reklamy i slogany mieli, nigdy nie przeniosę się do Deutsche Telekom. Z resztą Ci, co się dadzą nabrać, podliczą sobie pod koniec umowy wszystkie zapłacone rachunki i dowiedzą się, ile przepłacili za tego "najtańszego smartfona" :)

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 04 January 2012 - 16:19

Mnie jakoś nie ruszają te reklamy, choćby były nie wiadomo jak piękne i wspaniałe. Na pewno się tam nie przeniosę :) do play też nie przenosiłem się z powodu reklam. Przeanalizowałen wszystkie za i przeciw, wszystkie bonusy jakie bede mial i wszystkie straty jakie poniose. I tak wg mnie powinno się podejmować decyzję o przeniesieniu numeru do innej sieci. A nie niektóry popatrzą na ładne reklamy, tanie telefony, jeszcze w salonie mu nagadaja jaja to Ich siec jest wspaniała i przenoszą numer. A potem dwa lata płaczu bo płace wysokie rachunki. Trzeba trochę głowy używać :)

Edited by marmal215, 04 January 2012 - 16:21.

DENON DJ





0 user(s) are reading this topic