Jump to content


SE tool 3 box-konfiugracja zdalnego połączenia


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 13 March 2019 - 13:31

Witam
Już od dawna przymierzałem się do takiego poradnika ,a dokładniej odkąd zacząłem zdalnie udostępniać Boxa. A chciałem przedstawić w nim jak poprawnie skonfigurować połączenie ze zdalnie udostępnianym przeze mnie boxem. Na początek trzeba oczywiście zaopatrzyć w następujące programy:

LogMeIn Hamachai w wersji 2.2.0.630
USB Redirector w wersji client (numer wersji nie ma znaczenia)
SE tool 3 box (program do obsługi boxa)
SE tool do pobrania stąd:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!


SE tool3 box 1.2425
Natomiast dwa pozostałe programy dodaję w załcznikach

Więc zaczynamy:
Gdy już mamy zainstalowane Hamachai i Redirectora (SE toola wystarczy rozpakować w dowolne miejsce, a najlepiej na pulpicie) to programie Hamchai trzeba się dodatkowo zarejestrować korzystając z tej strony

Please Login HERE or Register HERE to see this link!


lub ewentualnie w samym programie , bo z tego co kojarzę to jest taka możliwość

Gdy już mamy założone konto wystarczy zalogować się w programie, a następnie
przejść do "sieć"   i "dołącz do istniejącej sieci" i tu należy podać ID sieci oraz hasło które
podam na pw, jeśli połączenie jest prawidłowe to przy nazwie mojej sieci powinna pojawić się zielona kropka
Teraz pora na konfigurację programu USB Redirectror
Należy przejść do zakładki  "Remonte Control " a następnie "Create Callback Connection to USB Client" i wpisać IP które także podam  na pw. Należy chwilę odczekać a ,po chwili menedżer urządzeń powinien  znaleźć  Boxa  ,ale  oczywiście  wymagane będą także  sterowniki które trzeba będzie ręcznie wskazać w menedżerze urządzeń (znajdują się w paczce z SE toolem) . Po instalacji sterowników włączamy SE toola jeśli program się uruchomi to całą konfigurację łącznie ze sterownikami  mamy poprawną i już można cieszyć się dobrodziejstwem jakie daje SE tool 3 box :D

Póki co to na tyle ale oczywiście poradnik będzie uzupełniany o np. samą obsługę Boxa itp.

Attached Files



#2 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 14 March 2019 - 16:54

Z mojej strony wielkie dzięki za poradnik ;)  Mam tylko pewną sugestię:

Quote

Please Login HERE or Register HERE to see this link!


Natomiast dwa pozostałe programy dodaję w załcznikach
Wrzuć na nasz serwer, przynajmniej nie zaginie a zostanie dla potomności ;)
Dobra robota stary :)

#3 OFFLINE   jack79

jack79
  • Autor tematu
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 15 March 2019 - 15:12

Poradnik napisany dosyć skrótowo ale w będę go uzupełniał,między innymi o podstawową obsługę SE toola 3 box,a co do samego SE toola to właśnie chcciałem dodać do downloadu na forum ,ale zawsze jakiś błąd występuje że nie wybrałem pliku

#4 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 17 March 2019 - 18:49

No teraz też zauważyłem, że jest problem z przesyłaniem pliku... Znalazłem rozwiązanie: Udało mi się dodać plik, aczkolwiek musiałem go podzielić na 2, ale jakoś poszedł. Jak jakieś sugestie co do opisu itp, pisz PM.

#5 OFFLINE   DjMazi

DjMazi
  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 3d 18h 1m

Posted 20 March 2019 - 13:08

przecież zwiększ pojemność załącznika w panelu i będzie git. Na dwa party nie będzie ułatwione pobieranie.


dante: Jakbyś nie zauważył, limit uploadu plików jest znacznie większy niż plik który byłem zmuszony podzielić... Mowa o downloadzie a nie możliwości załączników. Problem nie leży po stronie ustawień forum, tylko (zapewne) serwera. Masz jakieś pytania/ sugestię pisz w odpowiedznim temacie na forum lub PM. ;)

Edited by dante, 20 March 2019 - 20:52.

LG K8 2017dual 500zł
D/k750@W800i bezcenne
Rzeczy niemożliwe robię od ręki.
Cuda, do siedmiu dni.

#6 OFFLINE   Szymon640

Szymon640
  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 18h 20m
  • Kraj::
  • Operator: Heyah

Posted 14 July 2020 - 18:01

Może lepiej wrzucić na jakiegoś dropboxa/mega/googledrive/mediafire/zippyshare. Nawet na chomikuj. Tu wyskoczył mi błąd, po odświeżeniu info, że przekroczyłem dzienny limit pobierania.

Mikołaj: Forum sponsoruje sam ze swoich prywatnych pieniędzy. Jedynym źródłem "dochodu" są pakiety: http://www.sonyerics...ietow-download/ gdyż download generuje dodatkowe koszty, ludzie wolą jednak za free niż dać 3,5 zł - 5 zł...

#7 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 21 July 2020 - 16:38

Zasady korzystania z download masz tutaj: http://www.sonyerics...ericsson-world/ reszta info w komentarzu do Twojego wpisu. Pozdrowienia!




0 user(s) are reading this topic