Skocz do zawartości


Sony ericsson k310i restartuję się po nieudanym flashowaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Math3oszek

Math3oszek
  • Zwycięzca konkursu
  • 4 postów
    • Time Online: 1d 15h 52m
  • Kraj::
  • TelefonPOCO X3 NFC
  • Android: 10
  • Rom: MIUI12
  • Operator: PLAY

Napisano 11 luty 2018 - 11:31

Witam, mam pewien problem z sony ericsson k310i. Wgrałem do niego czysty soft R4EA031 cid 49 red. Zadziałał.  Potem wgrałem soft od w200i. Działał. Lecz gdy próbowałem wgrać patcha okazało się, że nie mam pliku rest. odłączam telefon, podłączam i flashuje main,fs i cda od k310i. Telefon włącza się do momentu pojawienia się loga se, po pojawieniu się loga telefon restartuje się:

HERE or Register HERE to see this link!

">HERE or Register HERE to see this link!

" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">


Po podłączeniu telefonu do kompa normalnie (bez trzymania klawisza "c") Telefon wykrywa go a na ekranie pokazuje się "wybielony" ekran z informacją o połączeniu usb, lecz w języku polskopodobnym (screeny na dole). Niestety nie mam box'a. Wie ktoś o co chodzi i jak to naprawić? Będę bardzo wdzięczny :)

Screeny:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



dante: Poprawiłem link,  następnym razem staraj się użyć bbcode

#2 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1054 postów
    • Time Online: 77d 2h 4m

Napisano 14 luty 2018 - 14:01

Gdyby nie to że GDFS i inne poważniejsze sprawy można robić tylko po com (DB2010/12) to chęcią naprawiłbym ci tego K310i zdalnie. tylko właśnie problem w tym że jak po com to telefon musi być podpięty bezpośrednio pod boxa. Ale jak ci bardzo zależy na nim to możesz wykupić dostęp na 24 h  w Omniusie  za 7,80 euro (około 30 zł) i tam spróbować naprawić

#3 OFFLINE   Math3oszek

Math3oszek
  • Autor tematu
  • Zwycięzca konkursu
  • 4 postów
    • Time Online: 1d 15h 52m
  • Kraj::
  • TelefonPOCO X3 NFC
  • Android: 10
  • Rom: MIUI12
  • Operator: PLAY

Napisano 14 luty 2018 - 21:20

Słyszałem o omniusie, ale nie wiem o co chodzi. Można robić to samo co na boxie? Bez box'a?

#4 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1054 postów
    • Time Online: 77d 2h 4m

Napisano 15 luty 2018 - 19:54

Częściowo tak,ale musiałbyś zajrzeć na stronę Omniusa i sprawdzić,ja Omniusem zdejmowałem simlocka z dwóch P990i i zmieniałem certyfikat w C905 i C903, ale to też było ponad 2 lata temu




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0