Jump to content


GaduGadu oraz Skype dla Symbian 9.3.


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Banned
  • 34 posts

Posted 05 April 2017 - 22:54

Witam.
Wie ktoś może dlaczego Skype wersja 1.5.0.12 Symbian (nie Java ani widżet) oraz GaduGadu wersja nie wiem jaka, bo nie pokazuje tego, ale zainstalowane z pliku "gg-NSI-s60v3.sis" mają na mojej Nokii N86 8mp [Power Custom Firmware, tweaked by sieman0, RM-484] taki sam "objaw", tzn. uruchamiają się te aplikacje, ale przy prawidłowo wpisanych ID użytkownika oraz hasłach podczas prób logowania, to logowanie trwa w nieskończoność, lecz ostatecznie nie można zalogowac sie z tych aplikacji? Z tego, co wiem, to te wersje obu programików, które mam zainstalowane są najnowsze i "najsolidniejsze" dla Symbiana 9.3. Ktoś objaśni, dlaczego tak się dzieje albo/oraz zaproponuje funkcjonujące, lepsze wersje tych dwu aplikacji?
Dzięki.
shirei Gendo Ikari

#2 OFFLINE   osa355

Posted 06 April 2017 - 08:19

Te aplikacje są już nie wspierane przez Microsoft (Skype) i GG (Jabera) i tak dla tego nie możesz się zalogować. Nie ma innych aplikacji na Symbiana by dało się korzystać z Skype i GG bo zablokowali dostęp z powodu zabezpieczeń których Symbian już ich nie oferuje. Druga rzecz to że te firmy skupiły się na apkach dla Androida, Windows Phone i Apple. Z tym nie da się nic zrobić.

#3 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Autor tematu
  • Banned
  • 34 posts

Posted 06 April 2017 - 13:24

Ano. To również dzięki za dość wyczerpującą odpowiedź. Natomiast chyba w pewnych kwestiach się tu mylisz trochę, bo przecież Microsoft kontynuuje Skype, a GG też istnieje. Rozumiem, że miałeś na myśli stare wersje tych aplikacji. Ale tu też jest nieco "zagwozdka", bo mniej więcej równie starych wersji Skype oraz GG używam na Windows Mobile 6.1 i przez tamte aplikacje mogę się logować i łączyć z tymi serwisami...
shirei Gendo Ikari

#4 OFFLINE   osa355

Posted 06 April 2017 - 17:05

Ale z Symbianem jest inaczej bo sam mam na Nokii N95 problem z apką WTW która ma obsługę GG, facebook, tlen, skype itp i też nie mogę się zalogować na nic przez nią bo krzyczy że mój telefon nie obsługuje protokołu HTTPS. Ech... Widocznie oboje mamy pecha. Ja jeszcze coś poszukam, pokombinuję i jak coś się mi uda to dam znać.

#5 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 06 April 2017 - 20:29

A no fakt na Windows mobile GG normalnie działa, bo sam korzystałem dwa lata temu na X1. Z kolei na P1i GG (w javie) nie działało, a na N73 nie testowałem

#6 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Autor tematu
  • Banned
  • 34 posts

Posted 07 April 2017 - 16:59

Dzięki wam za info.
shirei Gendo Ikari




0 user(s) are reading this topic