Skocz do zawartości


Następca Hazela co kupić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jsomit

Jsomit
  • User
  • 2 postów
    • Time Online: 9h 29m
  • Kraj::
  • Operator: inny

Napisano 20 październik 2014 - 11:26

Witam, miałem kiedyś dwa Hazelki, potem przyszło parcie na nowoczesność i przeszły przez moje ręce dotykowce, od starej nokii przez Samsungi po Se, ogólnie z dwadzieścia. Ale na koniec i tak powróciłem do poczciwego Hazela, stwierdzając że mimo leciwego wieku, resztę bije na głowę.

Obecnie jeszcze go posiadam i używam, ale że mam problem z dżwiękami to zamieżam kupić kolejny, chętnie inny model.

Co by musiał mieć następca?

Telefon do pracy, nie do zabawy.

Wyświetlacz minimum 2,2" chętnie większy oraz koniecznie dobrze czytelny w pełnym słońcu i z czujnikiem światła (nie lubie jak w nocy sprawdzam godzinę a on świeci po oczach jak latarka) chętnie z podglądem godziny w trybie czuwania.

Budowa, chętnie rozsuwany, wygląd też dla mnie ma znaczenie, najlepiej coś cieńszego jak nokia E66 ale jestem otwarty na inne propozycje.

Aparat fotograficzny, wiadomo że czasem się przydaje, może być i ze 3Mp ale aby robił dobre, wyrażne zdjęcia.

Dioda, może nie tyle do aparatu ale potrzebna jest łatwo dostępna funkcja latarki.

Wygodna klawiatóra sprzętowa i dobry słownik t9.

Lepszy procesor, dużo używam internetu i nie lubię jak Hazelek przymula, musi też być funkcja minimalizowania, by nie zamykać aplikacji za każdym razem.

Dobry głośnik, nie chodzi mi tu o muzykę ale o rozmowy, by zawsze wyrażnie słyszeć rozmówcę, fajnie jakby było nagrywanie rozmów.

Przydało by się wifi, minijack, mini usb, z tymi płaskimi wejściami mam często problemy ale to już tylko szczególik.

Jak przeglądam internet to sporo głosów jest za Se P1 czy W995, tylko że to już dość stare modele

Hazel ma procesor ARM11 i 280MB pamięci więc przydało by się coś więcej. no i G3 którego to P1c nie ma.
Pozdrawiam.

#2 OFFLINE   szymusbanan

szymusbanan
  • User
  • 2 postów
    • Time Online: 1h 49m
  • Kraj::
  • Operator: Heyah

Napisano 03 listopad 2014 - 03:32

iPhone 3G. Będziesz w raju.

#3 OFFLINE   hormon

hormon
  • User
  • 52 postów
    • Time Online: 3d 2h 42m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Napisano 06 styczeń 2015 - 12:09

...Co konkretnie z dźwiękiem ???




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0