Jump to content


Sony Xperia T3 zaprezentowana!

sony xperia t3 xperia t3

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,429 posts
    • Time Online: 106d 9h 22m

Posted 03 June 2014 - 18:34

Posted Image

Sony niespodziewanie zaprezentowało dzisiaj nowy smartfon - Xperię T3.

Jest to najsmuklejszy smartfon na świecie z 5,3” ekranem HD (1280x720) TRILUMINOS™ IPS z technologią Mobile BRAVIA® Engine 2 a także czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,4 GHz i 1GB RAM.

‒ Xperię T3 zaprojektowaliśmy zwracając szczególną uwagę na detale, mając na uwadze przede wszystkim potrzeby tych, którzy potrafią docenić niebanalny design. T3 wyposażyliśmy w najnowsze i atrakcyjne technologie Sony – takie jak narzędzia do cyfrowej rejestracji zdjęć i filmów oraz wyświetlacz HD o zdumiewająco żywym obrazie. Wszystko to kryje się za stylową obudową z nierdzewnej stali. Połączenie urzekającej technologii z wysmakowanym designem sprawia, że T3 już na „dzień dobry” wyróżnia się wśród swoich konkurentów – mówi Calum MacDougall, dyrektor ds. Marketingu (Xperia) w Sony Mobile Communications.


Posted Image

Telefon waży zaledwie 148 gramów i ma 7 mm grubości. Do wykonania obudowy (która będzie pełniła również funkcję anteny) wykorzystano stal nierdzewną. Telefon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarny, biały i fioletowy.


Posted Image


W smartfonie zastosowano aparat o rozdzielczości 8 MP z przetwornikiem obrazu Exmor RS™ For Mobile wraz ze wsparciem dla HDR i funkcją SteadyShot™.

Nie zabrakło też obsługi 4G i wydajnej baterii pojemności 2500 mAh oraz trybu STAMINA. Na pokładzie znajdziemy system Google Android 4.4 KitKat. Premiera przewidywana jest na lipiec 2014. Przewidywana cena w Polsce - 1599 PLN.

Dokładniejsze dane możemy znaleźć na stronie SONY:

PL:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!


EN:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



Posted Image



Jak dla mnie, duże zaskoczenie :D Ale pozytywnie, przynajmniej jeśli chodzi o design, stal nierdzewna no i tylko 7 mm grubości. Jak wy to widzicie?

źródło: SONY, xperia.nadotyk.pl


WALKMAN®

#2 ONLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 5m

Posted 03 June 2014 - 21:23

Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ekran jak dla mnie ciut za duży. Poza tym smartfon prezentuje się naprawdę przyjemnie dla oka, może się podobać design i wykonanie (choć to wyjdzie w użytkowaniu). Ponadto, dużym plusem zdaje się być początkowa cena, która daje nadzieję na zarówno stosunkowo niskie ceny telefonu u operatorów, jak i na rynku wtórnym.

Czekam na filmiki z Sony Xperia T3 w roli głównej.

edit: Coś udało się znaleźć:



#3 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 04 June 2014 - 09:25

Nie to żebym się czepiał, ale zaś grube ramki ? Tyle mowy, narzekań o to do SONY i co? Zrobili Z2 i tyle <_<

#4 OFFLINE   neron

neron
  • User
  • 394 posts
    • Time Online: 15d 1h 1m

Posted 04 June 2014 - 11:30

Sony narobi tego badziewia do T30. Raz a pożądnie zrobili by jeden telefon, a nie dodawali coś tam do każdego numeru co powinno być w pierwszej wersji! Do Chińczyków się nie umywają. Oni robią dany model w kilku wersjach w zależności od zasobności portfela czyli na każdą kieszeń. Potem to już jest poprawiane w zależności od nowego oprogramowania pod Androida i tyle.
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 08 June 2014 - 01:50

Dla mnie odgrzewany kotlet, czekam na naprawdę coś rewolucyjnego i stabilnego przede wszystkim...
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#6 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Moderator

  • Moderator
  • 1,048 posts
    • Time Online: 49d 15h 12m
  • Kraj::
  • Operator: Simplus

Posted 12 June 2014 - 16:02

7mm i tak ogromny wyswietlacz jestem ciekaw jak bedzie sie sprawowal czy nie zlamie sie po pierwszym wlozeniu do kieszeni ;) mam nadzieje ze ta bateria to nie tylko cyferki jak w przypadku chinskich baterii, przy takim ekranie wydaje sie to byc kluczowa sprawa.
Gry PS3/PS4 akcesoria?(więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)





Also tagged with one or more of these keywords: sony xperia t3, xperia t3

0 user(s) are reading this topic