Jump to content


Dobra akustyka dla K850i


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307
  • User
  • 75 posts
    • Time Online: 2d 14h 55m

Posted 14 April 2014 - 14:26

Witajcie forumowicze :)

Jakiś czas temu zająłem się odbudową mojego leciwego K850i. Telefon dostał nowiutki,oryginalny ekran,sofcik z bliźniaka K858c,przeszedł gruntowny tuning pod względem wizualnym (facelifting) jak i technicznym (akustyka,stery etc.). Kiedyś stosowałem w nim głośnik z sagema my411x i grał cudnie na akustyce "Rayo_Power_v13.5_K850" no i ogólnie rzecz biorąc byłem z niej zadowolony do czasu gdy wpadła mi w ręce motka E398 ze sprawnymi głośniczkami. Przeszczepiłem je do mojego K850i i akustyka,którą stosowałem dla głośnika sagema nie daje rady z tymi głośnikami (głośniczki czasem potrafią brzęczeć) i stąd ten post bo chciałbym się dowiedzieć czy któryś z forumowiczów robił taki eksperyment i chwali sobie akustykę dla tych głośniczków. Nie szukam akustyki,która przysłowiowo ma "drzeć ryja" bo jestem głuchy lecz ma być czysta by wycisnąć głębie mocy tych głośniczków a jeśli chodzi o bass to wołałbym by go było wystarczająco niż przesadnie :)

Czekam na wasze propozycje a gdy wybiorę jedną i przypadnie mi do gustu wstawię filmik z efektem jej działania :)

Edited by grzesiek930307, 14 April 2014 - 14:28.





0 user(s) are reading this topic