Skocz do zawartości


[Rozwiązany] Poważny problem [BROD ? ]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   junas

junas
  • User
  • 2 postów
    • Time Online: 1h 20m

Napisano 14 wrzesień 2012 - 18:19

Witam wszystkich , jestem szczęśliwym posiadaczem owego modelu telefonu który zaniemógł :D Objaw jest taki , że gdy chce go uruchomić to zawibruje ,zaświeci sie klawiatura i ring  i tak w koło aż nie wyciągne baterii .  Mówie z góry , że  wgranie na nowo seusem softu nie pomaga , przez a2 też nie , nawet wgranie starszego softu nic nie pomogło . Jakieś sugestie?  Będę wdzięczny za pomoc :)

#2 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Moderator

  • Moderator
  • 1048 postów
    • Time Online: 49d 15h 12m
  • Kraj::
  • Operator: Simplus

Napisano 14 wrzesień 2012 - 21:36

Prawdopodobnie winny jest wyświetlacz, sprawdź na innym jeżeli masz taką możliwość lub włącz bez wyświetlacza.
Gry PS3/PS4 akcesoria?(więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#3 OFFLINE   junas

junas
  • Autor tematu
  • User
  • 2 postów
    • Time Online: 1h 20m

Napisano 15 wrzesień 2012 - 12:46

bez wyświetlacza ten sam efekt, unlock też nie pomógł  ani BROD FIX  , więc to chyba raczej bedzie usterka hw

Już sobie poradziłem , wymieniłem płyte główną :D     ale tamta zepsuta ma objaw nadal taki  ,że jak podłącze ładowarke to świeci się tylko czerwona dioda a reszta nie reaguje .   Dużo miałem SE   ale najwięcej problemów miałem właśnie  z tym k850i :D   Jak można tak awaryjne produkty robić, szok!

#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Moderator

  • Moderator
  • 1255 postów
    • Time Online: 117d 10h 36m
  • GG:
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Napisano 15 wrzesień 2012 - 13:12

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.
Posted Image




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1