Jump to content


Sony Ericsson ST21i Tapioca - wyciekły pierwsze zdjęcia!


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 28 April 2012 - 18:27

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego smartphone'a Sony, znanego dotychczas pod nazwami ST21i oraz Tapioca:

[img]http://www.sonyerics...3_4091.jpg[/img]


[img]http://www.sonyerics..._23252.jpg[/img]


[img]http://www.sonyerics...3_3024.jpg[/img]


Trzeba przyznać, że nowy smartphone Sony wygląda na pomniejszoną i okrojoną wersję Sony Xperii sola. Przypomnijmy, że Tapioca będzie wyposażona w 3.2" (320 x 480) wyświetlacz, procesor Qualcomm MSM7227 800MHz, Adreno 200 GPU, 512MB RAM, 3MP aparat bez diody doświetlającej,  nagrywanie wideo w rozdzielczości VGA (640 x 480) oraz baterię 1460mAh. ST21i będzie pracować pod kontrolą systemu Google Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Na razie nie wiadomo kiedy Tapioca pojawi się w sprzedaży, po zaprezentowanych zdjęciach można wnioskować że będzie to niebawem.

Jak Wam się podoba nowy smartphone Sony?

Źródło: Techblog

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 28 April 2012 - 18:39

jak patrzę na wyświetlacz (i odwzorowanie kolorów) to coś mnie trafia... totalnie brak nasycenia barw. ile to ma kolorów wyświetlacza? 64k? poza tym design też leży, bo np po co ten "rant" pod wyświetlaczem?
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 28 April 2012 - 18:47

Drugie zdjęcie przypomina trochę "moją" solę :D
Specyfikacja normalnie zwala z nóg..co to w ogóle za polityka? Ten telefon ma być tym następcą X8? Już wolałbym dużo bardziej X10, który niestety nie dostanie ICS. Ten design bardziej mi przypomina iPhone'a niż design Xperii S, P, U. Dla mnie porażka niestety. Sony dobrze zaczęło kilkanaście lat temu, a teraz się stacza. Samsung znów zrobi rewolucje wprowadzając na rynek SGS'a III.
Posted Image

#4 OFFLINE   vad3r

vad3r
  • User
  • 163 posts
    • Time Online: 11d 23h 25m

Posted 28 April 2012 - 19:12

3mp, bez diody wolne żarty i jeszcze ten,procesor. Desing jak dla mnie ok.

tapnięte wt19i

#5 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 28 April 2012 - 21:37

zobaczymy dalej, w końcu to pierwsze zdjęcia... no ale jak na pierwsze wrażenie to - :facepalm:

#6 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 28 April 2012 - 23:02

Mnie zastanawia po co wypuszczać takie g... ? wystarczy, że X8 był niewypałem, z tym będzie to samo.

#7 Guest_Diabeł_*

Guest_Diabeł_*
  • Guests

Posted 29 April 2012 - 04:41

X8 niewypałem? Hardwareowo to był śmieć ale był tani, łatwo modowalny, tony oprogramowania na nim śmigały i co czwarty łepek latał z nim po podwórku w kieszeni ;)

#8 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 29 April 2012 - 07:12

właściwie to Diabeł ma nieco racji - X8 był smartfonem dla ludzi których nie było stać na coś droższego. miał swoje ograniczenia ale był (i dalej jest) szalenie popularny wśród dzieciaków. Sama specyfikacja Tapoicy sugeruje że będzie on w segmencie lowendowym więc i cena będzie nie wysoka (raczej).
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#9 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 7m

Posted 30 April 2012 - 12:47

Totalnie nie rozumiem osób krytykujących ten model... Przecież zgodnie z orientacyjnymi zapowiedziami Tapioca ma zadebiutować w cenie +/- 650 zł. Czego zatem oczekujecie od nowego telefonu za parę stów? Bardzo dobrze, że Sony pamięta chociaż o low-endach w przypadku smartfonów bo przecież nie każdego będzie stać i nie każdy musi potrzebować możliwości, które daje Xperia S i P. Myślę, że jeśli model ten pojawi się w Polsce i nasi operatorzy na start zażądają za niego od 1 do 99 zł w najtańszych ofertach to przy dobrym wykonaniu i braku poważnych wad ma szansę zagościć w wielu kieszeniach.

#10 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 30 April 2012 - 16:03

Juz lepiej za te ~650zł kupić neo v, live czy coś innego :D taka moja opinia. Przynajmniej ma 512 ramu to myślę, że z przymusem GTA3 by pposzło, ale nie wiem jak z prockiem xD
Posted Image




0 user(s) are reading this topic