Skocz do zawartości


LG Spectrum - 2 rdzenie + LTE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 postów
    • Time Online: 21d 6h

Napisano 17 grudzień 2011 - 10:17

LG Prada zrobił niemałe wrażenie na sporej liczbie zwolenników systemu Android. Tym razem koreańska firma postanowiła zaskoczyć nas jeszcze bardziej. Zaprezentowano nowego LG Spectrum. Na pokładzie nowego sprzętu znajdziemy wyświetlacz 4,5", dwurdzeniowy procesor 1.5GHz, 1GB RAM, łączność LTE oraz wiele innych. Całość zarówno designersko jak i sprzętowo wygląda bardzo interesująco.  Specyfikacja techniczna bardzo przypomina mi SE LT28a :)
Telefon zostanie wypuszczony z Androidem 2.3, ale szybko otrzyma aktualizację do wersji 4.
Jak podaje serwis komorkomania.pl jest to telefon wyprodukowany dla amerykańskiej sieci Verizon. Trafi on też zapewne na rynek polski pod nazwą LG Swift HD. Jednak nie będzie on raczej obsługiwał LTE...

Link do oryginalnego tematu:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!


DENON DJ


#2 OFFLINE   sonyman

sonyman
  • User
  • 309 postów
    • Time Online: 13d 7h 54m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Napisano 17 grudzień 2011 - 14:26

Link nie dziala 404
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • Autor tematu
  • User
  • 607 postów
    • Time Online: 21d 6h

Napisano 17 grudzień 2011 - 14:39

To chyba problem u Ciebie. U mnie na chrome, firefox i opera mini działa link...

DENON DJ


#4 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6540 postów
    • Time Online: 173d 3h 45m

Napisano 17 grudzień 2011 - 17:37

Z linkiem jest wszystko w porządku :)

Co do telefonu, rzeczywiście zaskakuje ta zbieżność parametrów z LT28. Jeśli jednak chodzi o aspekty wizualne, to nic specjalnego, choć zobaczymy jak będzie wyglądał "odpowiednik" z stajni Sony Ericsson.

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • Autor tematu
  • User
  • 607 postów
    • Time Online: 21d 6h

Napisano 17 grudzień 2011 - 19:01

Faktycznie designersko nie zaskakuje :) Mam nadzieję, że jeśli pogłoski o LT28 się sprawdzą to SE wyda te znakomite podzespoły w "ładnym opakowaniu" :)

DENON DJ





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0