Dawno A2 nie robiłem, ale tam chyba nawet CID już ważny nie był, dobrze pamiętam?
Co do starych telefonów, używam po dziś, piszę sobie na ostatnim mobilnym forum, które umiera, ale jest przystosowane pod stare foniki z niską rozdzielczością (Opera Mini itp xD)




