- Sony Ericsson World - International Sony Ericsson Forum
- → not found's Content
not found's Content
There have been 18 items by not found (Search limited from Tue 10 Jun 25)
By content type
See this member's
#49576 Niedzialajacy akcelerometr
Posted by
not found
on 12 January 2026 - 09:46
in
Xperia Z1 Compact
Dobra, zeby nie robic off-topu zamykam.
#49575 Instrukcja serwisowa | Service manual Sony Xperia Z1 Compact D5503
Posted by
not found
on 12 January 2026 - 09:40
in
Xperia Z1 Compact
http://www.sonyerics...-compact-d5503/
#49572 Niedzialajacy akcelerometr
Posted by
not found
on 11 January 2026 - 19:40
in
Xperia Z1 Compact
#49567 Niedzialajacy akcelerometr
Posted by
not found
on 10 January 2026 - 21:56
in
Xperia Z1 Compact
Na innej plycie to samo
Dobra zlozylem jeszcze raz I dziala xd O ile silniczek wibracji to oczywiste widac go od razu po zdjeciu klapki to akcelerometr nie mam pojecia gdzie sie znajduje dokladnie az sprawdze w instrukcji rozmieszczenie komponentow
#49565 Niedzialajacy akcelerometr
Posted by
not found
on 10 January 2026 - 19:53
in
Xperia Z1 Compact
P.S. naprawila sie za to vibra, cos nie laczylo widocznie hahah
#49549 Zdjęcia z SE C902
Posted by
not found
on 07 January 2026 - 15:20
in
Mobilna fotografia
#49548 [Rozwiazany] Jak zdjac simlocka setool3 boxem z W810 po COM?
Posted by
not found
on 07 January 2026 - 15:17
in
W810i
#49547 Porównanie zdjęć K810i,K850i ,C902,C905
Posted by
not found
on 07 January 2026 - 15:11
in
Mobilna fotografia
P.S. Satio mam nadal i obstawiam, ze zmiotl by rywali rowno, duzy jasny obiektyw, xenon (przy ktorym fotki sa naprawde jak z cyfrowki, a bez ktorego Satio robi po prostu slabe zdjecia w nocy, czego nie mozna powiedziec o fotkach w dobrym sloncu, jest gdzies nawet temat na forum jak dante czy Mikolaj wrzucal fotki) no i 12 MP w 4:3 robi robote.
#49545 [Rozwiazany] Jak zdjac simlocka setool3 boxem z W810 po COM?
Posted by
not found
on 07 January 2026 - 13:00
in
W810i
edit: no i oczywiscie kabel bym sprawdzil rowniez, nieraz nawet nowy kabel po prostu nie przeszedl proby czasu, izolacja schodzila a wtedy juz tylko o wlos od urwania tych cienkich drucikow w srodu
#49422 z310 Overlapped I/O operation is in progress
Posted by
not found
on 04 August 2025 - 22:08
in
Z310
Afaik you just gotta full flash it (.mbn, .fbn, cda) then generate rest for future just in case, I read it's CID 52 so no problem you could use FAR manager with plugins as well but if you care for file system you could try to flash just .mbn and try to turn it on, if it's just soft brick, else I'd dismantle the phone and look for signs of any water ingress or other damage, if you got the access to ultrasonic bath cleaner it's not impossible it could help in that case, otherwise trying to heat the main IC on the board is the other step, else idk, btw, do you know some history of that piece?
Regards
#49412 SE C905 zdjęcia piorunów przy pomocy funkcji BestPic
Posted by
not found
on 13 June 2025 - 11:05
in
Mobilna fotografia
#49375 Spotkanie starych wyjadaczy.
Posted by
not found
on 19 April 2025 - 18:46
in
Uwagi, opinie, sugestie | Comments, opinions, suggestions
#49370 C902 odmawiający ładowania, niegdyś zalany
Posted by
not found
on 14 April 2025 - 17:07
in
C902
Jeszcze mi wlasnie przyszlo do glowy, w sumie niby oczywiste ale jakos tak zapomnialem wczesniej... czy probowales dobrze wyczyscic zlacze fast port? Z doswiadczenia wiem, ze po latach potrafi sie tam zebrac pokazny osad, ktory uniemozliwia dobre polaczenie, nawet zwyklym spirytusem nasaczyc wykalaczke czy patyczek kosmetyczny i wyczyscic nalot az pokaza sie jeszcze jakies styki i wybrac ewentualne klaczki rowniez z tych otworow gdzie wchodza te koncowki kabla i wtedy jeszcze raz sprobowac podlaczyc.
#49368 C902 odmawiający ładowania, niegdyś zalany
Posted by
not found
on 14 April 2025 - 10:15
in
C902
A tak to jak pisalem, chcac naprawiac, do tego jeszcze przydalaby sie sprawna zapasowa bateria, zeby wykluczyc usterke, mimo, ze stara ma nawet wskaznik zalania bialy to po 10 latach moze juz po prostu wysiadla ze starosci. Soft przyszlosciowo najnowszy, na ktory sa rowniez rozne modyfikacje R3EG004 AS, to juz po ewentualnym odzyskaniu danych.
#49366 C902 odmawiający ładowania, niegdyś zalany
Posted by
not found
on 13 April 2025 - 11:49
in
C902
#49325 Czy da się zrobić flash CID 53 RED K550i (Era)
Posted by
not found
on 22 January 2025 - 22:19
in
K550i
- Sony Ericsson World - International Sony Ericsson Forum
- → not found's Content




