Jump to content
MBS-100 W910Prawa autorskie

not found

MBS-100 W910

Nabyłem ostatnio podwójny zestaw MBS-100 i W910 :D MBSa chciałem mieć od dawna. Pamiętam jak kiedyś dawali go w zestawie z W200i ale nie udało mi się kupić. Potem jeszcze kilka razy się zbierałem i nic z tego. W końcu :P Głośniki kupiłem w stanie nieznanym, bez ładowarki, pudełka itp. Podobno długo leżały. Przerobiłem więc na szybko zwykłą ładowarkę od SE i podłączyłem, jeden głośnik naładował się bez problemu. Jak to fajnie i głośno gra :D Drugi widzę, ma ślady, że ktoś przy nim grzebał i nie włącza się ani nie ładuje, zobaczę później co mu dolega.

Obie W910 są sprawne. Mają stare softy R1EA030 i branding + simlock na ERE (w menu jeszcze dawny era omnix, era gg w aplikacjach). W jednym znalazła się nawet karta 1 giba, pusta XD Co dziwne, ma także zmienioną czcionkę, ale żadnych innych modyfikacji nie zauważyłem. Drugi ma kilka prywatnych fotek i smsów xD Oba w dobrym stanie.
W zestawie dostałem jeszcze to wewnętrzne pudełko na papiery, w środku instrukcja W910 oraz ulotkę o SAR od Xperii M4 Aqua hahaha :bigyellowgrin:

Jak za 7 dyszek to całkiem w porządku ;)  Not found MBS-100 nigdy nie dawali z w200i i z żadnym telefonem. Trzeba było go sobie kupić. Do w200i dawali tylko MPS-70 :)
  Na 100% dawali, tylko przypomniało mi się, że to była promocja w sieci Era XD Wtedy chciałem wziąć W200 tylko dla tego głośnika.
  Not found to jest głośnik bluetooth, a Sony Ericsson w200i nie miał bluetootha więc sensu by go nie było dawać do telefonu który go nie obsłuży. Dawali tylko MPS-70 i MPS-30 do w200i. MBS-100 trzeba było samemu kupić. Kolejny fakt że w200i był wtedy popularnym telefonem ze względu na te głośniki i jakby MBS-100 był dorzucany do każdego w200i to by było łatwo kupić go, tak samo jak jest łatwo kupić mps-70. A nie ma tak łatwo kupić MBS-100 bo mało ludzi je kupowały. Sony Ericsson do w200i dorzucał tylko MPS-70 i MPS-30.
  No ja to rozumiem ale wtedy była taka promocja :D

  Co do drugiego głośnika, otworzyłem go i jak na razie jest chyba uszkodzony :(

  edit.

  Zostawiłem go pod ładowarką na parę godzin i się naładował, co nie zmienia faktu, że dalej się nie włącza :P
  Mogę ci dać elektronikę od mojego starego MBS-100 i wtedy może coś posklejasz, bo mój stary nie ładował baterii lub miał już ją zużytą na maxa.
  O, świetnie, chętnie się pobawię :D Tylko jak mi to dasz, pocztą? Bo nie będę w najbliższej przyszłości w Międzyrzecu xd
  Mogę pocztą :)
  Jak za 70 zł to świetny zestaw, W910i podobał mi się jeszcze w czasach kiedy miałem K310i. A głównie ze względu na wyświetlacz, Walkmana w najnowszej osłonie wraz shake control itp
  I jeszcze te głośniki ja pewnie rzadko korzystałbym z nich, ale zawsze przydałyby się
  MBS jest świetny, mogę wrzucić go do kieszeni i zabieram muzykę ze sobą :D No i SE zawsze miał fajne akcesoria, wygląd jest niespotykany. W910 ma fajny, duży wyświetlacz to prawda, no i dobra jakość obrazu. Obie czekają tylko na wgranie nowego softu i ściągnięcie simlocka :P