Jump to content
W960i mini jack

W960 W960 mini jack HPM-88


Prawa autorskie

not found

W960i mini jack

Pochwalę się swoją przeróbką - gniazdo mini jack w W960, no i przerobione na jacka HPM-88 :bigyellowgrin:  O kurdę... Gratuluję wykonania ;), ja dwa lata temu próbowałem w K810i zrobić, ale niezbyt mi wyszło i sobie odpuściłem. A w W960i jest teraz jak znalazł :D. Aż W995 będzie zawstydzony że starszy W960i też to ma :D. A co musiałeś wywalić żeby się zmieściło ?
  Dzięki, było z tym trochę zabawy. Najlepsze jest to, że musiałem wyciąć tylko kawałek obudowy od głośnika i wszystko jest elegancko spasowane :D W K810 byłoby nawet łatwiej poprowadzić kable, bo tutaj musiałem co prawda jeszcze trochę plastiku przy fastporcie przypiłować, bo by mi się nie zamknęła obudowa. A w HPM-88 zepsuł mi się noise cancelling więc przerobiłem na jacka.
  Mam HPM-88 od lat i noise cancelling mi działa. Jak on ci się zepsuł?? A w960i jak zwykle piękny :)
  Nie mam pojęcia. Pewnego razu po włączeniu w słuchawkach były tylko dziwne zgrzyty :o Rozebrałem cały pilot ale myślę, że po prostu poszedł jakiś układ albo filtr. Miałem parę dobrych lat sprawny.
  Przerobić słuchawki na wtyczkę jack 3,5 mm to i ja potrafiłbym :D. Ale zamontować gniazdo słuchawkowe w telefonie to już jest sztuka. Ja myślałem o tym w K750i ale coś czuję że trzeba było wywalić antenę a głośnik przylutować bezpośrednio do płyty głównej. Chociaż nie jak to dokładniej wygląda w środku

  PS: Osa ty pewnie dałbyś radę zrobić i w C905 :D
  Zazdroszczę W960! Sam taką bym upolował :D
  Fajna sprawa, u mnie zawsze przejściówka oryginalna jest grana do 3,5mm :D