Jump to content
- - - - -

Sony Ericsson T610


Sony Ericsson T610

Tak wyglądały zdjęcia z  początków montowania aparatów foto w telefonie :D  Ach ta VGA ^^ W T630 to się nazywało rozmiar XL, bo miał jeszcze do wyboru kilka mniejszych rozdzielczości :D
  Haha, tu jeszcze nawet VGA nie było, tylko CIF, a T630 chyba już miał VGA? Tam też wychodziło różowe niebo? :D mnie śmieszy spolszczenie w nim - słynne "chwyć" dla przycisku zrób zdjęcie :)
  Aaa no właśnie, T630 miał już VGA. A niebo było różowe to prawda XD No i to "chwyć" tak samo. Ale polifonie miał zarąbistą pamiętam. Do tej pory to chyba najlepszy telefon do słuchania dzwonków.
  T610i też ma super polifonie, mam tam małą kolekcje poli z gier :D zresztą on jak na owe czasy miał przycisk regulacji głośności, czego wtedy chyba żaden telefon jeszcze nie miał :D to było coś :)
  Noo to był szpan wtedy, nowe dzwonki, a głośny był, i jeszcze gry do tego, grało się w Asphalt 2 XD
  Tym bardziej, że nie ograniczał tak wielkości pliku jar jak Nokie (64kb/128kb) :D
  Taak, pamiętam to jak dziś :D Miałem kiedyś nokię 3120 no i pobierałem raz grę przez internet csd XD Rozłączyło mi, bo gra za dużo ważyła, jak się wkurzyłem, za grę zapłaciłem jeszcze :P
  Ja przez jakiś czas też pobierałem na csd w 3510i, bo GPRS nie wiedziałem jak ustawić XD tam ma 64kb mogło być, masakra :)